Napsali o nás

Dobrý den, moc děkuji 🙂 Váš přístup je opravdu perfektní, ráda Vás doporučím dalším skipperům.
L.H., 2019

Moc děkuju, perfektní, jako vždy 🙂
J.B., 2019

Děkuji, doporučuji yacht-pool.sk už roky kudy chodím či pluji 🙂
Z.D., červen 2019

Velmi Vám děkuji za kladné a pohotové vyřízení. Je to příjemné zjištění, že existuje pojišťovna, která plní své závazky bez průtahů a výmluv.
M. J., srpen 2019

Vaše pojištění (pojištění zodpovědnosti kapitána) využívám už několik let a jsem spokojen. Snadná a rychlá komunikace. Jasné smluvní podmínky. Dobrá reputace mezi českými jachtaři. Vyřízení smlouvy na dálku (online). Možnost komunikace v češtině/slovenštině.
Děkuji za Vaše služby.
J.J., únor 2020

S pojištěním Yacht-Pool jsem velmi spokojen. Pokud někdo plachtí po moři několikrát ročně, nevyhne se menším incidentem nebo spekulacím některých charterových společností. Já mám s touto pojišťovnou ty nejlepší zkušenosti nejen co se týče finančního plnění, ale také ochoty a spolupráce ze strany pracovníků v Bratislavě.
Možná by bylo dobře rozšířit pojištění i o drobné úrazové pojištění posádky, neboť mnozí uzavírají toto pojištění s komerčními pojišťovnami a takto by to bylo v jednom balíčku vše v Yacht-Pool.
J.K., únor 2020

Velmi spokojen, srozumitelné smluvní podmínky, online vyřízení žádosti o sjednání smlouvy.
I.L., únor 2020

… za 10 let, co plavu jako skipper mám jen ty nejlepší zkušenosti a to Chartre min.2-4 lodě ročně ….

Pojištění skippera i kauce od YP respektovali všude (i Italové i když s těžkým povzdychem) a drobné škody se řešily namístě. Přeji všem dobrý vítr v Novém Roku a nekonečné zdraví dívkám z YachtPool.sk
P.B. 29.12.2017

… Já jsem s nimi řešil zádržné z karty loni. Po zaslání / e-mailem / papírů které potřebovali, jsem měl cca za neuvěřitelných 5 dnů peníze na účtu / a nebylo to málo /. Takže já už jen tam.
(Příspěvek uživatele Kleso:  »pon bře 20, 2017)

 

…“Já si beru od YP kompletní pojištění, tedy kauci, odpovědnost a zdraví při nehodě. Stojí mně to 350 EUR/rok a je to částka, kterou jsem ochoten obětovat. To je na každém, jak se k tomu postaví. Nehoda se může stát kdykoliv, stačí, když někdo dostane při halze ráhnem. Můžeš jim stokrát říkat,
aby dávali pozor, ale potom uvidí vedle lodi delfína, vyskočí na nástavbu a už je to. Já si raději pojistku zaplatím a když za 20 let budu bilancovat, že jsem na tom ukrutně prodělal, tak to bude jedině dobře.“
(Pema: » pon dub 03, 2017)

 

„Zdravím přátelé,
zasílám aktuální vyřízení pojistky přes Yachtpool.
Událost – prošlápnuta přední lukna
,,,Délka likvidace cca týden po návratu, resp. ohlášení na yachtpool. …Takže za mě velká spokojenost.
(u6ivatel JaOCZ » pon čer 05, 2017)

 

„Kdysi jsem na vás dostal doporučení od známého s velmi dobrou referencí, kterou umocněnou předávám už roky dál a i nadále budu Yacht-Pool.cz doporučovat všem yachtařům kolem sebe.“
Dekuji
Zdenek D. 18.07.2016

 

„Moc dekuji za kladné vyřízení pojistné události.
Jsem rád, že jsem u vás pojištěný (můj syn také) a věřím, že snad už nikdy nenabourám :-)“
Ing. arch. Jaroslav D. 20.10. 2016
… jste skvělí, jdu o vas šířit dobru zvěst 🙂
děkujem, Karel. G. 9.08.2016

 

Dobrý večer, oceňuji Vaši osobní i společnosti Yacht-pool pečlivost, s jakou řešíte problém 🙂
Rudolf P. 9.11.2016

 

Dobrý den, děkuji vám za odpovědné řešení mého dotazu. I když pro mě nemáte kladnou odpověď, i tak děkuji, že jste to prostě nenechaly být.
Jaromir P. 13.12.2016